Дні домашнього кіно

Дні домашнього кіно

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

9-13 жовтня 2017

Вже вдруге з нагоди Міжнародного дня домашнього кіно Міський медіаархів оголошує дні відкритих дверей. Протягом тижня, запрошуємо приносити Ваші домашні відео-записи на 8 мм та 16 мм кіноплівках в Центр міської історії і ми безкоштовно оцифруємо їх для Вас.

23 жовтня о 18.30 у конференц-залі Центру відбудеться презентація оцифрованих у цьому році матеріалів, перегляди домашніх фільмів та їх обговорення.

День домашнього кіно - це свято аматорських фільмів і кіно, яке щорічно проводиться у жовтні у багатьох місцях світу. Заходи в цей день дають можливість окремим особам і сім'ям побачити і поділитися своїми власними домашніми фільмами, побачити своїх сусідів і т.д. Це шанс, щоб дізнатися, чому треба піклуватися про ці фільми і дізнатися, як найкраще доглядати за ними.

Ось що говорив про приватні фільми Мартін Скорсезе: "Збереження нашого кінематографічного спадку не повинно бути обмежене тільки серійно випущеними фільмами. Домашнє відео не просто зафіксувало важливі приватні моменти життя наших родин, але також є історичним і культурним документом. Зважте на такі приклади, як 8мм фільм Абрахама Запрудера, який записав вбивство президента Кеннеді або яскраві кольорові кадри Ніколаса Мурея про Фріду Кало і Дієго Ріверу, зазняті на його 16-міліметрову камеру. Уявіть собі, як відрізнялося б наше бачення історії без цих дорогоцінних фільмів. День домашнього кіно є святом таких фільмів і людей, які їх знімали. Я закликаю тих, хто цікавиться домашнім кіно брати участь в урочистостях, пропонованих до Дня домашнього кіно...".

Для більш детальної інформації про День домашнього кіно тисніть сюди.

Щоб дізнатись деталі щодо оцифрування Ваших домашніх відеозаписів пишіть на адресу: [email protected], або ж завітайте до нашого офісу: вул. Ак. Богомольця, 6.

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів