Збираємо сни війни

Збираємо сни війни

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

10.8.2023

Центр міської історії у пошуках снів!

Запрошуємо Вас долучитися до співтворення архіву снів та досвідів ночі у війні, який реалізує Центр міської історії. 

Ми збираємо записи снів, які вам наснилися до початку війни чи під час війни. Ділитися снами можуть ті, хто хочуть це зробити —  хто бачить сенс у нашому колективному виробленні марев і сновидінь. Це можуть бути як моторошні, так і "лагідні" сни, різні історії, які витворює ваша уява та несвідоме. 

Ми цінуємо ваше право на приватність та обробляємо ваші персональні дані відповідно до Загального Регламенту ЄС про захист персональних даних (GDPR, General Data Protection Regulation). Ваші «персональні дані» — це будь-яка інформація, пов'язана з вами. "Обробка" — це будь-які дії, які здійснюються щодо таких даних. Згідно з Принципом прозорості, цей документ подає інформацію про обробку ваших персональних даних відповідно до вимог Ст. 12, 13, 14 Регламенту GDPR.

Аби долучитись до проєкту, поділіться, будь ласка, записами свого сну чи снів через гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_cFlgrni8GMIuuM1R9G1jlsC4a1SUDLMJgS4JAfv88dp5Tg/viewform 

Заповнення цієї анкети може зайняти у вас до 60 хвилин. Ми дуже цінуємо ваш час та вдячні за те, що присвятили його співтворенню цього архіву. Якщо ви відчуваєте, що хочете поділитися своєю приватною історією усно, — то дайте нам знати і ми запишемо з вами розмову.

Контакти: Д-р Богдан Шумилович [email protected]

Зображення

Верхнє: малюнок з візуального щоденника війни Ігоря Колесника