Відзнака міської ради

Відзнака міської ради

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

10 грудня 2019

Відбулось нагородження переможців Програми грантової підтримки проектів, скерованих на дослідження культури України. Підтримку та відзнаку отримав координатор Міського медіаархіву Центру Олександр Маханець з проектом "8мм: приватні практики кіноаматорів у Львові та Україні".

Цей дослідницький проект має на меті вивчення культури кіноаматорства, соціальних та індивідуальних практик пов'язаних із використанням кінокамер розроблених для масового вжитку, виявлення жанрових і конвенційних особливостей вернакулярних записів, окреслення ролі матеріальної складової, а в тім медіа та технології, у формуванні цього явища. Проект передбачає теоретичні дослідження, пошук нових матеріалів, а також проведення серії усноісторичних інтерв'ю та стане основою для публікацій і розробки концепції виставки.

Аматорське кіно є важливою частиною колекцій Міського медіаархіву. Зокрема вже протягом  чотирьох років проходять Дні домашнього кіно - свято аматорських фільмів, яке щорічно проводиться у жовтні у багатьох місцях світу.  Власники приватних архівів мають унікальну можливість безкоштовно їх оцифрувати, а потім спільно переглянути. Цього року, окрім показів віднайдених відео, в програмі Дня домашнього кіно були лекції, присвячені особливостям жанрів, практик і форматів вернакулярних фільмів.

Програму грантової підтримки проектів, скерованих на дослідження культури України, Львівська міська рада провела вперше. Радіємо, що отримали відзнаку і вболіваємо за всі проекти-переможці! Детально про програму і проекти на сайті міськради.

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів