Номінація ArchDaily

Номінація ArchDaily

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31.01.2018

Простір Синагог став номінантом на премію Будівля року 2018 (Building of the Year'18) від міжнародної платформи про сучасну архітектуру ArchDaily.

Цього року особливістю конкурсу є те, що за номінантів можуть голосувати читачі ресурсу. До 31 січня відбувається перший тур голосування у 15-ти категоріях. Кожен користувач може проголосувати один раз в кожній категорії. 1 лютого визначать п'ятьох переможців в кожній категорії і одразу стартує другий тур голосування. Переможців оголосять 8 лютого.

Щоб підтримати Простір Синагог, зареєструйтесь на archdaily.com (можлива реєстрація через Facebook) і натисніть кнопку "Nominate This Project" за посиланням.

Цього року з України є 16 номінантів. Переважно це проекти категорії житлових будинків, а також Театр на Подолі як "Культурна Архітектура" і Простір Синагог в розділі "Релігійної архітектури".

Проект "Простір Синагог" є ініціативою для вшанування історії євреїв у Львові та кращого розуміння спільної міської історії і спільної спадщини самими львів’янами і гостями міста. Архітектором проекту є Франц Решке , який став переможцем міжнародного архітектурного конкурсу зі вшанування місць єврейської історії у Львові, а також Софі Янке, яка є в авторкою інсталяції "Увіковічнення". В доопрацюванні проектної документації брав участь український архітектор Юрій Столяров.

ArchDaily - це одна з найбільш знаних платформ, яка "збирає найновішу та найважливішу інформацію, щоб допомагати архітекторами творити кращу архітектуру" і є "місцем для дослідження і знайомства з добрими та найсучаснішими прикладами архітектури". Більше ніж 10 млн архітекторів знайомляться з матеріалами ArchDaily щомісяця.

Зображення

Верхнє: Франц Решке