Олена Циганова

Олена Циганова

фінансова менеджерка (2021 - 2022)


  • facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Олена отримала ступінь бакалавра з комп’ютерних систем управління та автоматики у Донецькому національному технічному університеті. Сертифікована бухгалтерка (курс 1С Accounting) та бізнес-аналітикиня початкового рівня (IBM’s "Introduction to Business Analytics" course).

Професійний досвід Олени охоплює роботу у департаментах маркетингу та фінансів міжнародних компаній, зокрема, у сфері виробництва інструментів для професійної обробки масивної деревини та деревних матеріалів (компанія LEITZ), а також у сфері розвитку світових фармацевтичних ринків (корпорація "Юрія-Фарм"). Має досвід роботи у консалтингу та продажів у комерційному секторі. Працювала в неурядовій організації міжнародного розвитку у співпраці з агентством USAID (США) у ролі операційної менеджерки проєкту, де відповідала за побудову і реалізацію операційної та фінансової стратегій у програмі USAID's Democratic Governance East, яка імплементується в Україні компанією "Chemonics International Inc."

Впродовж своєї роботи в різних компаніях Олена брала участь у проєктах зі створення важливих складових системи операційно-фінансового менеджменту, таких як розвиток циклу бізнес-планування та аналізу ефективності.

В Центрі міської історії відповідає за фінансове планування, адміністрування та звітування поточної та проектної діяльності.