Олександр Дмитрієв

Олександр Дмитрієв

системний адміністратор (2014-дотепер)


Системний адміністратор, фахівець з налаштування електронних пристроїв та систем. Сфера компетенції: всі технічні процеси Центру міської історії, комп'ютерні та мережеві системи, підтримка належного стану обладнання, вчасне оновлення програмного забезпечення, технічна підтримка мультимедійних виставкових проєктів, для втілення яких використовується найновіше аудіовізуальне обладнання, а також лекцій та дискусійних панелей в конференц-залі Центру з інтерактивними презентаціями та вебвключеннями.

Має 10-річний досвід роботи у сфері адміністрування технічних процесів та інженерії. Працював з технічним забезпеченням діяльності підприємств, де займався обслуговуванням парку техніки та ремонтом, встановленням та налаштуванням операційних систем, адмініструванням баз даних, доменів та сайтів, програмуванням.

Здобув профільну вищу освіту за спеціальністю "Автоматизовані системи управління", кваліфікацією — інженер-аналітик комп’ютерних систем у Національному університеті "Львівська політехніка".