Мар'яна Мазурак

Мар'яна Мазурак

координаторка академічних подій (2016 – 2017), програмна та комунікаційна менеджерка (2017 - 2021), заступниця директорки (2022 – дотепер)


Навчалась в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" на факультеті соціальних наук і соціальних технологій, бакалавр політології, 2010; в Львівському національному університеті ім. І. Франка,  магістр політології, 2011; випускниця магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету, 2015.

Має п’ятирічний досвід роботи в сфері цифрових комунікацій і маркетингу в комерційному секторі. Відповідала за комунікації в соціальних мережах при запуску онлайн-радіо Аристократи JAZZ (2015). Стажувалась в експертній компанії pro.mova (2015). Брала участь в українських і міжнародних дослідницьких проектах на теми освіти, медій та протестних рухів. Має досвід проведення воркшопів з комунікацій для культурних інституцій.

З 2016-го року працює в Центрі міської історії. Впродовж цього часу займалась координуванням академічних та публічних подій різних форматів, забезпеченням їхнього інформаційного супроводу. Відповідає за зовнішню та внутрішню комунікацію роботи інституції, залучена до втілення освітніх проектів Центру.