
-
Контактна адреса:i.zolotar@lvivcetner.org
координаторка програм публічної історії
Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю міжнародні відносини у 2002 році та курси екскурсоводів у Львові при Київському інституті туризму у 2002-2003 роках.
З 2003 року займалась розробкою та проведенням екскурсій по Львову та виїзних турів по Україні з фокусом на теми, пов'язані з єврейською, польською та іншими (не)видимими спільнотами, родинною історією, досвідом різних груп та суспільств Галичини, конфліктами пам'яті. Має досвід супроводу та проведення прогулянок та поїздок з літературними акцентами. Зокрема, прогулянка для учасників 83 Міжнародного Конгресу Пен у Львові у 2017 році та поїздка слідами єврейських діячів та письменників для інституту YIVO (Дослідницький інститут їдишу, США) у 2018 році. Працювала у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка.
В рамках проєкту "ReHerit: спільна відповідальність за спільну спадщину" (2018-2021) займалась розробкою та пілотуванням матеріалів для гідів "Складні сторінки спільної історії: розповідаючи про Другу світову війну у Львові" та була лекторкою семінару для гідів в Умані "Як працювати з аудиторією: складні питання".
У Центрі міської історії працює у проєктах напрямку публічна історія, в тому числі у проєкті "REHERIT 2.0: Спільна відповідальність за спільну спадщину", розробляє, супроводжує та проводить міські прогулянки, долучається до підготовки та проведення публічних подій та дискусійних серій.
Сфера зацікавлень: взаємодія людини з простором, меморіалізація, література, театр, політика пам'яті.