Др. Іванна Черчович

Др. Іванна Черчович

керівниця освітніх проєктів (2023 – дотепер), дослідниця (2022 – дотепер), координаторка освітніх проєктів (2022-2023)


Історикиня, кандидатка історичних наук (Інститут українознавства НАН України, 2014), випускниця історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Була гостьовою дослідницею в Інституті Гердера з вивчення історії Центрально-Східної Європи у Марбурзі (2017), Німецькому історичному інституті у Варшаві (2019), Центрі Європейський, Російських та Євразійських студій при Університеті Торонто за програмою Петра Яцика (2022). Авторка курсу вільного вибору "Бути жінкою у Галичині другої половини ХІХ – початку XX століття" в Українському католицькому університеті (2019). З 2016 р. входить до Української асоціації дослідників жіночої історії.

Сфера наукових інтересів: жіноча історія, історична антропологія, історія повсякдення у стосунку до Галичини другої половини ХІХ – початку XX століття.

У Центрі міської історії Іванна реалізовує освітні проєкти, а також працює над власним дослідницьким проєктом про жіночі досвіди міських просторів Галичини другої половини ХІХ – початку XX століття.