Міґле Барейкіте

Міґле Барейкіте

Центр цифрових культур в Університеті Леуфана у Люнебургу


  • Тема дослідження:
    Розвиток Інтернету у постсоціалістичній Литві (1990-2018)
    Період:
    лютий 2022
  • facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Докторантка Університету Зігена (Німеччина). У 2020 році захистила кандидатську дисертацію про розвиток Інтернету в постсоціалістичній Литві, в рамках Дослідницької тренінгової групи "Культури критики", за фінансування DFG, в Університеті Леуфана.

Міґле працює в галузі медіа-антропології та STS з особливим акцентом на трудових відносинах та підзвітності в Інтернет-економіках, уявленнях про алгоритмічні системи та критиці ЗМІ. Зараз вона досліджує організацію працівників економіки вільних заробітків у Берліні, Вільнюсі та Москві. Дисертаційне дослідження Міґле Барейкіте зосереджується на розвитку та підтримці Інтернету в пострадянській Литві з особливою увагою до праці, геополітики та критики, які вона вивчала під час польового дослідження на численних об'єктах.

Отримала ступінь бакалавра з комунікацій у Вільнюському університеті, ступінь магістра з соціально-політичних критичних досліджень в Університеті Вітовта Великого в Каунасі та закінчила магістратуру з медій та політичної комунікації у Вільному університеті Берліна. Випускниця Німецького академічного стипендіального фонду та Фонду Герті.

Фото: Юлія Гойд