Анна Барб’єрі

Анна Барб’єрі

 Академія мистецтв, Відень


  • Тема дослідження:
    Санта Барбара назавжди – есеїстичний фільм про зв’язок між львівською та каліфорнійською Санта Барбарою, а також однойменною мильною оперою
    Період:
    серпень 2018, лютий 2019
  • facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Анна вивчала архітектуру у Школі мистецтв Глазго та у Віденському технологічному університеті. Зараз вона навчається на магістерській програмі з Критичної теорії в Академії мистецтв у Відні. Вона працювала у різних архітектурних студіях у Відні та в околицях, а також долучалася до виставок і публікацій. У 2017 р. вона взяла участь у літній школі Центру міської історії "Сихів: простори, пам’яті, практики".

Архітектура та покоління ідентичностей – постійні теми досліджень Анни, мабуть чи не найкраще представлених у її інтересі до міських контекстів та житлової забудови у пост-радянських державах і суспільствах. У теперішній своїй роботі Анна робить особливий наголос на зв’язок архітектури, забудови і міських агломерацій з медійними і гендерними аспектами, а також на вужчих темах – процесах конструювання, деконструкції і деструкції.

Проект "Санта-Барбара назавжди" має на меті дослідити і зобразити сихівський Зубра-центр. Цей торговий комплекс отримав народну назву "Санта-Барбара" через свою архітектурну схожість з іспанським колоніальним стилем Каліфорнії, з яким широкий загал познайомився через популярний в 1990-х роках серіал "Санта-Барбара". Історія Зубра-центру та його перейменування стане точкою відліку для вивчення питань колективної пам’яті, пам’яті 1990-х років, ідентичності та переплетення архітектури і медій.

Дослідження Анни включає аспекти із традиційної архітектурної методики, як-от креслення і створення макетів, роботу з відео, фотографією і текстами. У Львові вона працюватиме у Міському медіаархіві, а також здійснюватиме польові дослідження на Сихові.