ЯК ПІДТРИМАТИ УКРАЇНУ

ЯК ПІДТРИМАТИ УКРАЇНУ

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

27.2.2022

Протягом останніх днів ми отримуємо багато слів підтримки та пропозицій допомоги, які надсилають наші колеги з усього світу. Нижче перелічуємо основні потреби нашої країни.

Перша і найбільша потреба – ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ. На індивідуальному рівні найефективнішим способом є залучення коштів, які Збройні Сили зможуть спрямувати на найнагальніші завдання та потреби. Національний банк України відкрив спеціальний рахунок для фінансової підтримки армії. Він передбачений для отримання переказів від міжнародних партнерів і донорів в іноземній валюті (долари США, євро, фунти стерлінгів) та гривні. Для надання такої підтримки ви можете ознайомитися з усіма деталями на сайті Національного банку України за посиланням

Фінансову підтримку на армію можна теж скерувати у волонтерський благодійний фонд “Повернись живим”, який підтримує Українську Армію від 2014.

Не менш важливою зараз є допомога, спрямована на зменшення трагічних наслідків гуманітарної кризи і тимчасово переміщених осіб, які через війну покинули свої міста. Над вирішенням цієї проблеми працюють благодійні та громадські організації, серед них “RAZOM: Emergency Response”.

У Центрі міської історії ми організували, попри наші невеликі можливості, прихисток для людей, які потребують допомоги і звертаються до нас. Більшість із них, втікає з прифронтових територій і розглядає Львів як тимчасову зупинку на виснажливому шляху до сусідніх країн. Ви можете долучатись до вже існуючих ініціатив у вашій країні та допомагати на місцях біженцям з України. Людям, яким довелося покинути свої домівки та втекти від війни, знадобиться будь-яка підтримка, яку кожен може запропонувати, як у короткотерміновій, так і в довготерміновій перспективі. Окрім надання першої допомоги, ви можете також допомогти, наприклад, долати мовні бар’єри, бюрократичні процедури, у пошуках роботи тощо. 

Ми також можемо отримувати звернення від колег чи друзів, які перетинають кордон. У цьому випадку, ми будемо використовувати ті самі канали комунікації, щоб ділитись з вами зверненнями. Якщо ви готові реагувати на ці звернення у своїй країні, будь ласка, повідомте нам про це за адресою [email protected], вказавши контакти та деталі вашої можливої включеності.

І останнє, але не менш важливе, просимо звертатись до ваших представників на всіх рівнях з проханням чинити тиск на російський уряд та на інституції, проєкти, діяльність у вашій країні, які підтримує Росія, щоб зупинити війну. Ця дія має вирішальне значення. Усім має бути зрозуміло, що ця війна більше не стосується України. Йдеться про безпеку в усьому світі.

МИ ВІДЧУВАЄМО ВАШУ ПІДТРИМКУ! ЗАРАЗ МИ УСІ ПОВИННІ ДІЯТИ!

Зображення

Верхнє: Дим і полум’я, що піднімаються під час обстрілу поблизу Києва, Росія продовжує вторгнення в Україну, 26 лютого 2022. REUTERS / Ґлєб Ґараніч (Gleb Garanich)