Молодість

Молодість

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

квітень - серпень 2017 

кафе-вітальня, конференц-зал Центру міської історії

Виставка як спроба репрезентації образів молодих людей 10-90-их років XX століття.

Дві молоді жінки з цигарками, вбрані у ледь закочені мішкуваті чоловічі штани, заклавши руки до кишень, позують на тлі стіни. Вони заграють із образом, можливо власним, можливо близьким для них, а можливо чужим. Чи жартома, чи цілком серйозно — невідомо.

Мине кілька років і молодь виглядатиме інакше знову. Це те, що особливо притаманно ХХ століттю — пришвидшення, соціальні перетворення та конфлікти, поява відмінних та інтенсивних досвідів, а з ними і уявлень про молодість як протест та можливість зміни.

Ця виставка є підбіркою фотографій із різних десятиліть ХХ століття, які разом показують як міняються атрибути молодості, тоді як кожна окремо передає схожість насичених та яскравих переживань.
А якими є ваші відчуття молодості?

Виставка представлена оцифрованими матеріалами Міського медіаархіву Центру міської історії з колекцій Володимира РумянцеваЛесі Крип’якевич (архів Степана Гайдучка), Марини Курсанової, Андрія Боярова (робота Порицького Григорія — Ґреґа), Наталії Філевич, Любомира Петренка, Михайла Французова, Романа ВусаБориса Ясиновського.

Відбір матеріалів: Олександр Маханець, асистент "Міського медіаархіву".

Зображення

Верхнє: колекція Міського медіаархіву

Галерея: Центр міської історії