Донбаські історії голосом дітей

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

17, 19, 24 червня 2015

пл. Св. Теодора

У рамках освітньої програми "Твої/ мої історії" розпочнеться історична школа-майстерня про історію міст.

Чи багато ми знаємо історій та цікавих фактів про Донбас? Як виглядав регіон в минулих століттях ? Як утворювалися перші міста на Донбасі? Що можна побачити на архівних фотографіях регіону? Знайти відповіді на ці питання можна буде на історичній майстерні, у якій об’єднаються підлітки та діти з різних міст. Учасники працюватимуть з лекторами Володимиром Куліковим, Іриною Склокіною та Олексієм Чеботарьовим. Як результат – в цікавій та інтерактивній формі презентують історії свого регіону. Презентації будуть відкриті для всіх охочих і дадуть можливість відкрити "інший Донбас" голосами та думками дітей.

Цільова аудиторія: діти та підлітки, віком 13 -18 років.

Участь безкоштовна. Щоб зареєструватись та дізнатись детальніший розклад, просимо звертатись до координатора освітніх програм Центру Христини Бойко за телефоном 275 17 34 або електронною поштою [email protected].

"Твої/Мої історії" – освітній проект для дітей та підлітків, який відбуватиметься одночасно, як частина програми культурного форуму "Донкульт" та "Майстерні міста". Освітня програма зосереджена навколо тематики міста: міських історіях та легендах, пошуках нових ідей до створення комфортного і дружнього середовища. Основна мета заходів – створення простору, де діти та молодь з різних куточків України зможуть в цікавий спосіб ділитись особистим досвідом, розповідаючи історії своїх міст.
За останній рік наше місто змінилось. За статистикою, до Львова з окупованих територій переселилось понад дві тисячі сімей. Велика кількість дітей та молоді опинилась в новому місті, в інших умовах та середовищі. Тому основний фокус освітньої програми – сприяння адаптації і створення комфортного середовища для спілкування молодих людей.
Проект розрахований на різні вікові групи дітей, відбуватиметься у форматах анімаційної школи, історичної майстерні, лекцій та творчих майстер-класів.