"Дім моєї мрії"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

24.12.2011

24 грудня 2011 року в приміщенні кулінарної майстерні компанії "Restaron" відбулося кулінарне свято для дітей віком 6-7 років в рамках освітньо-мистецького проекту "Дім моєї мрії", що проходить в контексті виставки "Дім: Століття змін".

В поняття "дому" дитина змалку вкладає багато значень: сім’я і будівля, в якій вона живе, меблі та побутові речі, які її оточують. Основне завдання програми "Дім моєї мрії" - розкрити уже набуті знання, заохотити дітей робити аналітичні висновки з поданого матеріалу, розвивати перспективне мислення, спробувати себе в ролі будівельників свого "дому мрії". Під час занять робитиметься наголос на етичні, естетичні та культурно-мистецькі аспекти, що вміщає в собі поняття "дім". Кожне заняття присвячене окремому аспекту поняття "дім". Зважаючи на вік аудиторії, теоретичний матеріал спрощений, його подаватимуть у схемах, цікавих картинках та інтерактивних заняттях.

Цього тижня майстерня відбулася на тему "Мій ДІМ - моя КУХНЯ – моя ЇЖА". Ми продовжуємо знайомити діток з різноманітними аспектами, що вкладаються в поняття дому. Цього разу брались за цікаву і смачну тему кухні та їжі. Кухня - улюблене та найвідвідуваніше місце в будинку. У багатьох будинках кухня стає центром спілкування, і майже всі значні події відбуваються саме тут. Кухня є центром комунікації, дозвілля та емоційного відпочинку, до якого залучається вся сім’я.

Атмосфера різдвяного настрою та зимових свят породила ідею запросити діток спробувати себе у ролі справжніх кухарів на "фабриці  дива" в казковому замку "Тарон". Гастрономічні дива відбувалися у справжній кулінарній майстерні компанії "Restaron" (мережа авторських ресторанів Тарон, Mons Pius: Пиво і М'ясо, Кентавр), де юним кухарям кулінарний майстер-клас провели справжні кухарі-чарівники ресторанів Кентавр та Тарон, а допомагали їм у цьому бренд-менеджер та PR-менеджер компанії. Дітки місили тісто, завивали круасани, випікали печиво. Справжній офіціант-чарівник провів цікавий майстер-клас із сервірування стола, за яким юні кулінари змогли спробувати власноруч приготовлені круасани та печиво. Із печива дітки зробили ялинкові прикраси, аби повісити на ялинку вдома та пригостити свою сім’ю,  а також прикрасити ними ялиночку в казковому замку Тарона. Всі учасники кулінарного майстер-класу із випікання круасанів та печива отримали смачні подарунки, фартушки справжніх кухарів від компанії "Restaron" та дипломи кулінарних майстрів.

Наступні майстерні відбудуться:

  • для дітей віком 8-10 років - 21 січня 2012 року
  • для дітей віком 6-7 років - 28 січня 2012 року

Участь у програмі безкоштовна

Проект реалізовано Центром міської історії Центрально-Східної Європи в рамках виставки "Дім: Століття змін", за підтримки фонду ERSTE Stiftung. Програма "Дім моєї мрії" втілюється за підтримки фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Інформаційні партнери: