"Дім моєї мрії"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

24.03.2012

24 березня 2012 року відбулося чергове заняття для дітей віком 6-7 років в освітньо-мистецькому проекті "Дім моєї мрії". Проект відбувається у рамках виставки "Дім: Століття змін".

В поняття "дому" дитина змалку вкладає багато значень: сім’я і будівля, в якій вона живе, меблі та побутові речі, які її оточують. Основне завдання програми "Дім моєї мрії" - розкрити уже набуті знання, заохотити дітей робити аналітичні висновки з поданого матеріалу, розвивати перспективне мислення, спробувати себе в ролі будівельників свого "дому мрії". Під час занять робитиметься наголос на етичні, естетичні та культурно-мистецькі аспекти, що вміщає в собі поняття "дім". Кожне заняття присвячене окремому аспекту поняття "дім". Зважаючи на вік аудиторії, теоретичний матеріал спрощений, його подаватимуть у схемах, цікавих картинках та інтерактивних заняттях.

Цього разу темою заняття було "Мій дім – моя творча майстерня". Для багатьох художників житло стає творчою майстернею і виставковим простором. Цього разу заняття буде незвичним і по-дорослому наповненим складними термінами та фактами. Протягом трьох годин, у формі цікавих розповідей та відео презентації, діти познайомились із різними епохами в історії мистецтва, із творчістю найцікавіших художників світу, а також змогли спробувати себе у стилі кожного з них. Як результат – підсумок вивченого та  репродукція картини одного з митців. За допомогою дидактичних ігор та вправ ми навчили діток розв’язувати композиційні завдання, розуміти перспективу та розвивати вміння розрізняти жанри живопису, поняття графіки, мозаїки, вітражу, скульптури, архітектури. Для натхнення – було багато веселих ігор та розмов.

У тригодинне заняття входить:

  • Лекційно-пізнавальна частина, де поняття "дім" буде розглядатись в різноманітних контекстах (у формі інтерактивних ігор та електронної презентації)
  • Ознайомчо-оглядова частина: відвідання  виставки "Дім: Століття змін", перегляд мультфільмів про дім
  • Мистецька частина, де дітки зможуть реалізувати свій творчий потенціал, створити власний "дім мрії" за допомогою художніх засобів.

Майстерні проводить Христина Бойко. Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка (спеціальність: культурологія, історія мистецтв). Досліджує сучасне українське мистецтво. Викладає історію мистецтв для дітей.

Заняття відбуваються по суботах з 11.00 до 14.00

в приміщенні конференц-залу Центру міської історії Центрально-Східної Європи за адресою: Львів, вул. Богомольця, 6

Наступні майстерні відбудуться:

  • для дітей віком 8-10 років - 31 березня 2012 року
  • для дітей віком 6-7 років - 7 квітня 2012 року

Записатися можна за телефоном 097 2099267

Участь у програмі безкоштовна

Проект реалізовано Центром міської історії Центрально-Східної Європи в рамках виставки "Дім: Століття змін", за підтримки фонду ERSTE Stiftung. Програма "Дім моєї мрії" втілюється за підтримки фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Інформаційні партнери: