Зустріч за кавою: Як говорити з дітьми про складні теми

Зустріч за кавою: Як говорити з дітьми про складні теми

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

18 червня 2015 / 16.00

Центр міської історії, Львів

Зустріч-розмова, розрахована на співпрацю з освітянами, батьками, педагогами. Основний фокус – у неформальній обстановці спільно подумати над способами та форматами розмови з дітьми та підлітками на "недитячі" теми: про війну, конфлікт і травми.
Зустріч буде особливо цікавою для педагогів, батьків, та всіх небайдужі до цієї теми.

Участь безкоштовна. Щоб зареєструватись та дізнатись детальніший розклад, просимо звертатись до координатора освітніх програм Центру Христини Бойко за телефоном 275 17 34 або електронною поштою [email protected].

"Твої/Мої історії" – освітній проект для дітей та підлітків, який відбуватиметься одночасно, як частина програми культурного форуму "ДонКульт" та "Майстерні міста". Освітня програма зосереджена навколо тематики міста: міських історіях та легендах, пошуках нових ідей до створення комфортного і дружнього середовища. Основна мета заходів – створення простору, де діти та молодь з різних куточків України зможуть в цікавий спосіб ділитись особистим досвідом, розповідаючи історії своїх міст.
За останній рік наше місто змінилось. За статистикою, до Львова з окупованих територій переселилось понад дві тисячі сімей. Велика кількість дітей та молоді опинилась в новому місті, в інших умовах та середовищі. Тому основний фокус освітньої програми – сприяння адаптації і створення комфортного середовища для спілкування молодих людей.
Проект розрахований на різні вікові групи дітей, відбуватиметься у форматах анімаційної школи, історичної майстерні, лекцій та творчих майстер-класів.