Історична пам'ятка та громадський простір: Комплекс Бернардинського монастиря

Історична пам'ятка та громадський простір: Комплекс Бернардинського монастиря

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

8 жовтня 2012

Центр міської історії, Львів

Із метою посилення міжнародного діалогу, заохочення молодих людей до активної участі у процесі вивчення, збереження та примноження універсальних цінностей культурної спадщини, міжнародна молодіжна організація AIESEC організовує національний проект "Всесвітня спадщина" ("World Heritage"). Проект розпочався 8 жовтня 2012 р. та триватиме шість тижнів.

Першим заходом була лекція Андрія Шуляра, співробітника Центру міської історії, на тему: "Історична пам'ятка та громадський простір: Комплекс Бернардинського монастиря". Детальніше про міжнародний відкритий конкурс проектів облаштування відкритих просторів комплексу Бернардинського монастиря у Львові, співорганізатором якого є Центр міської історії можна прочитати тут.

"Всесвітня спадщина" - культурно-освітній проект, який організовує активна молодь із десяти міст України. У рамках проекту, учасники відвідуватимуть лекції та музеї міста, а також проводитимуть дослідження місцевої культурної спадщини, яка потребує уваги та захисту громадськості.

Мета проекту: підвищити рівень знань студентської молоді України про пам’ятки культурної та природної спадщини України. Сформувати у молодого покоління зацікавленість до вивчення історії культурної спадщини, прагнення знати і цінувати її, а також активізувати діяльність щодо її збереження.

Участь: у проект залучено 10 міст України: Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Київ, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Одеса та Севастополь.

Результати дослідження: будуть опубліковані та представлені на міжнародному молодіжному форумі, що відбудеться у Києві 16 – 17 листопада 2012 р.

Сторінка проекту в соцмережі.

Контактна особа: Ірина Мельник [email protected]