Україна і торгівля людьми

Україна і торгівля людьми

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Ніколь Балдонадо

Офіс Генерального прокурора Індіани, США

27 грудня 2012

Центр міської історії, Львів

Торгівля людьми – це друга найбільша у світі злочинна індустрія, що найшвидше росте і приносить прибуток близько 32 млрд. доларів щорічно. Згідно з даними Штатного Департаменту США, приблизно 27 мільйонів чоловіків, жінок та дітей є жертвами торгівлі людьми по всьому світі. Торгівля людьми виникає, коли через застосування сили та залякування людей змушують працювати чи надавати послуги, і це включає як рабську працю, так і сексуальне рабство.

Україна – це країна походження, транзиту і призначення для жертв торгівлі людьми, а внутрішня торгівля людьми є зростаючою проблемою. За оцінками Міжнародної Організації Міґрації понад 110 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми від 1991 року, а країна є одним з найбільших постачальників "живого товару" в Європі.

Лекція була присвячена розгляду міжнародної проблеми торгівлі людьми, вразливості жертв і визначенню поняття "злочин". Також було розглянуто, які культурні впливи можуть спонукати до торгівлі людьми, і що окрема особа чи групи осіб можуть зробити на місцях, аби долучитись до вирішення цієї проблеми.

post picture

Ніколь Балдонадо

керівник проектів з запобігання торгівлі людьми в Офісі Генерального прокурора Індіани (США). Вона також займається підвищенням суспільної та професійної обізнаності та проведенням навчань на тему торгівлі людьми. Пані Балдонадо відповідає за написання освітніх матеріалів та розробку тренінгів та допоміжних інструментів, пов’язаних з цією темою. Вона має ступінь бакалавра соціальної роботи Університету Індіанаполіса, США, де вона отримала визнання за свою академічну роботу щодо усунення тиску на правосуддя та сприяння соціальній справедливості. Пані Балдонадо має досвід роботи із представниками груп ризику та бездомною молоддю, а також у міжнародних службах підтримки.