Історія кіно: Одіссея

Історія кіно: Одіссея

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

5 квітня, 12 квітня, 18 квітня та 26 квітня 2013

Центр міської історії, Львів

Відбувався відкритий освітній проект "Історія кіно: Одіссея" Марка Казінса, організований школою кінокритиків Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ).

15-ти серійний фільм "Історія кіно: Одіссея" загальною тривалістю 900 хвилин покликаний познайомити молодих кінокритиків і тих, хто цікавиться кіно, з індивідуальним, але об'єктивним поглядом на історію світового кінематографа всесвітньо відомого ірландського режисера та кінокритика Марка Казінса.

Цього року Марк Казінс також стане спеціальним гостем ОМКФ - головою Міжнародного журі Української національної кінопремії ОМКФ-2013 - і прочитає кілька лекцій в рамках Школи кінокритиків 2013.

Освітній проект "Історія кіно Марка Казінса" передбачає демонстрацію епічної історії кіно, що оповідає про процес появи і становлення кінематографа як виду мистецтва, а так само про його трансформації в різні епохи: від німого кіно, Голлівуду та Ейзенштейна до Ларса фон Трієра, "Матриці" і цифрового кіно. Це сотні ексклюзивних інтерв'ю: акторка Клаудія Кардинале, Кеко Кагава, режисери Бернардо Бертолуччі, Чарльз Бернетт, Баз Лурман, Клер Дені, сценаристи Пол Шредер і Роберт Таун, письменник Роберт Таун, боллівудська зірка Амітабх Баччан і багато інших. А також - подорожі по країнах і містах - Мекка кінематографа в Америці, Європі, Азії, Африці, Австралії.

Масштабна просвітницька ініціатива стартувала в квітні. Кінопокази "Історія кіно: Одіссея" проходили щотижня впродовж місяця в найбільших містах України: Києві, Одесі, Львові та Харкові.

Детальний опис фільму Ви можете завантажити тут.