Пам'ять про Велику війну в Люксембургу: залучення різної аудиторії через цифрові проекти публічної історії

Пам'ять про Велику війну в Люксембургу: залучення різної аудиторії через цифрові проекти публічної історії

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Др. Сандра Камарда

Університет Люксембургу

7 грудня 2018 / 18.30

Центр міської історії, Львів

Затінена драматичними подіями Другої світової війни, складна і неоднозначна історія Люксембургу під час Першої світової війни постраждала від загальної байдужості і відсутності інтересу як з боку істориків, так і місцевого населення.

Ініціативи вшанування сторіччя Великої війни стали безпрецедентною нагодою знову заглибитися в цей період як на науковому, так і на політичному рівнях. Результатом співпраці Університету Люксембургу і Міністерства з державних питань став проект цифрової виставки "Éischte Weltkrich": пам’ять про Велику війну в Люскембургу", який звертається до різної аудиторії, прагнучи переосмислити все ще малодосліджену і знехтувану епоху.

Лекція відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом.


post picture

Др. Сандра Камарда

працює науковою співробітницею у Люксембурзькому центрі сучасної і цифрової історії (Університет Люксембургу). Ступінь магістра з музейної антропології та ступінь доктора антропології вона здобула в Університетському коледжі Лондона, де спеціалізувалася на візуальній культурі та історії фотографії. У минулому вона проводила глибокі дослідження про американські і європейські колекції, вивчаючи використання фотографії в історії науки і в антропології. Зараз вона працює у проекті цифрової історії, розробляючи віртуальну виставку про Велику війну у Люксембургу.

Лекція відбудеться в межах міжнародного семінару "Проект цифрової історії: як це працює" та реалізована в рамках "Семінарів цифрової історії" Центру міської історії Центрально-Східної Європи за підтримки Університету Санкт-Галлена (Швейцарія).

Зображення

Верхнє: Містяни біля м’ясного магазину після авіаудару / З колекції цифрової виставки Перша Світова війна: пам'ять про Велику війну в Люксембурзі.

Галерея: Ірина Середа