Sunday БОРЩ у Львові

Sunday БОРЩ у Львові

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

11 квітня 2010 / 13.00

Центр міської історії, Львів

Все більше і більше нових громадян вбачають своє майбутнє у професійному розвитку і тому найціннішим капіталом, який варто примножувати, вважають соціальні зв’язки та знання. Орієнтуючись на цю тенденцію, ми запрошуємо вас на дружню трапезу з фахівцем зі створення і підтримки мереж знань і формування професійних кластерів Володимиром Воробеєм у Центрі міської історії  Центрально-Східної Європи

Люди володіють безмежним потенціалом у розширенні меж креативності, знань і досвіду. Бажання створювати сприятливі умови для релізації цього потенціалу та знаходити шляхи у пост-інформаційне суспільство і є рушійною силою компанії PPV Knowledge Networks, засновником якої став Володимир Воробей. Стратегічним завданням команди компанії є  пришвидшення інноваційного процесу та відкриття нових можливостей завдяки співпраці між організаціями або окремими фахівцями.

В час інтенсивних змін галузеві спільноти, експертні групи та інші професійні кластери повинні виникати та інвестувати у ресурси для кращого обміну знань та поширення інформації, а відповідно і для власного становлення як джерела інновацій та продуктивних рішень.

Володимир Воробей

З 2008 директор PPV Knowledge Networks (Львів), у 2004-2008 працював менеджером з управління знаннями у Європейській Академії Бізнесу в Суспільстві (European Academy of Business in Society) та CSR Europe (обидві – Брюссель, Бельгія). Досвід роботи на управлінських посадах у Голландії, Ісландії та Німеччині.