"Переосмислення вулиць Львова"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

12 грудня 2012 / 18.30

Центр міської історії, Львів

Відбулася презентація проекту "Переосмислення вулиць Львова". Під час презентації мова йшла про основні недоліки інфраструктури та планування міста, а також було продемонстровано дієві методи поліпшення.

Учасники руху підняли болючі для Львова теми: автомобільні затори, паркування та рух автомобілів у межах пішохідних зон, ганебний стан громадського транспорту, нерозвинена велоінфраструктура, знехтувані громадські простори, занедбані дитячі майданчики та інші проблеми з якими ми стикаємося щодня.

Активісти дослідили доступні методи та механізми завдяки яким міста Данії, Нідерландів, Німеччини та інших країн Західної Європи впоралися з викликами урбанізації, і які могли б допомогти Львову. З іншого боку, відвідувачам заходу продемонстрували гіркий досвід Північноамериканських міст. Зокрема, йтиметься про Детройт, який з промислового гіганта перетворюється на місто-привид, звідки вже втекли більше половини мешканців.

Активісти застерігають міську владу від схожих помилок і вже розпочали роботу з впровадження своїх ідей. Про перші успіхи прозвітують на зустрічі.

"Ми не пересадимо на велосипеди людей, які давно їздять на автомобілях, особливо тих, які користуються дорогими автівками. Це дуже важко. Особливо в нашій країні, де не працюють жодні штрафи, а ДАІ – декоративний орган. Проте, є ще багато тих, хто немає власних авто. Суть в тому, аби заохотити їх використовувати для пересування велосипеди" – пояснює одну з цілей руху учасник "Lypneva.com" Дем’ян Данилюк.

Члени руху "Lypneva.com" запрошували усіх, кому небайдужа подальша доля Львова та шлях, яким розвиватиметься наше рідне місто, долучитися до презентації та дискусії.

План зустрічі:

  • презентація "Переосмислення вулиць міста"
  • перерва на каву
  • перегляд короткометражок про інфраструктурні досягнення