Фантастика у короткому метрі з Швейцарії

Фантастика у короткому метрі з Швейцарії

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

12 лютого 2010 / 18.00

Центр міської історії, Львів

У рамках КіноМіста відбудеться показ збірки фільмів міжнародного фестивалю фантастичних короткометражних фільмів у Невшателі (NIFFF - Швейцарія).

Ця колекція збалансована між традиціями академічної школи та творчістю незалежних режисерів. Збірка складається з 14 фільмів, які створені між 2002 та 2009 роками. Програма триває 2 години і представляє фільми, які показували у конкурсній програмі фестивалю.

Концепція «фантастичного кіно» на якій базується програма NIFF фокусується на таких фільмах, котрі руйнують межі загальноприйнятної «нормальної реальності», що визначена законами природи. Ці «порушення меж» можуть мати велике різномаїття форм: від ефектних кіновидовищ до витончених художніх кіноформ. Тому фестивальна програма щороку представляє всі формати: від блокбастерів до фільмів d'auteur, від чорної комедії до Sci-Fi, від stop-motion анімації, до CGI. Фільми цього жанру дозволяють нам відкрити цілі уявні світи і на хвильку засумніватися у правильності нашого звичного сприйняття щоденної реальності. Ціль фестивалю - наголос на креативності жанру фантастики сьогодні, і на його ролі в історії світового кіно.

Фільми будуть показані мовами оригіналу з українськими субтитрами.

Вхід вільний

Перегляд організовано: МедіаАртЛабораторією (Київ).
У співпраці із: ГО "Штука", МедіаДепо, Центр міської історії Центрально-Східної Європи.
За підтримки Швейцарської Культурної Програми в Варшаві та Swisss Film Foundation