Усна історія жінок-активісток Нью-Йорка

Усна історія жінок-активісток Нью-Йорка

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Джойс Гелб

Міський Університет Нью Йорка

28 вересня 2010 / 17.00

Центр міської історії, Львів

У цій доповіді представлено проект "The Activist Women's Oral History Project", реалізований Міським Університетом Нью-Йорка (City University of New York, CUNY) у середині 1990-х років. Доповідачка зосередилася на особливостях дизайну, проведення та громадсько-освітніх наслідках дослідження, в межах якого було записано десятки глибинних інтерв'ю із жінками різного віку, раси, етнічності, освіти, сімейного статусу чи сексуальних уподобань, які проявили себе як активні члени місцевих громад різних районів Нью-Йорка.

29 вересня 2010 відбулася доповідь проф. Джойс Ґелб у ЛНУ ім. Івана Франка "Політика уряду Обами щодо жінок: аналіз та оцінка". У цій доповіді проаналізовано політику кабінету Обами стосовно жінок, зокрема призначення на керівні посади, створення ради жінок та дівчат, а також вплив на жінок урядових рішень у сфері охорони здоров'я, сімейного насильства, освіти, протидії ВІЛ/СНІД та дискусії навколо прав сексуальних меншин.

post picture

Джойс Гелб

професор політичних наук та директор Програми Жіночих Студій в Міському Університеті Нью Йорка (City University of New York, CUNY). Вона також була гостьовим професором в Йєльському Університеті (США) та в університетах Дошіша і Токіо (Японія). Її дослідження та публікації стосуються головно гендерних аспектів політики у порівняльній перспективі, зокрема жіночої політичної участі, соціальних рухів та державної політики щодо жінок у США, Європі та Японії. Проф. Гелб здобула дослідницькі гранти від Фондів Форда і Рокфеллера, а також Національної Наукової Фундації. Джойс Гелб є авторкою низки книг, в тому числі “Women and Public Policies: Reassessing Gender Politics” (Princeton, 1987) та “Gender Policies in Japan and the United States: Comparing Women’s Movements, Rights and Politics” (Palgrave, 2003).

Зображення

Верхнє: Протест суфражисток проти невизнання Вудро Вілсоном виборчого права жінок, жовтень 1916 р. / Бібліотека Конгресу