Hippy Fever

Hippy Fever

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

18 травня 2017 / 21.00

Центр міської історії, Львів

У дворику Центру міської історії відбудеться черговий показ із циклу [роз]Архівування. Цього разу ми покажемо досі невідому колекцію кольорових фотографій Грицька Порицького (Ґреґа), яка розповідає про життя львівського андеґраунду на зламі 70-80-х років, а також серію його мистецьких робіт створених методом мультиекспозиції та накладання слайдів.

Грицько Порицький (1948-2012) - один із центральних постатей львівського руху хіппі. Добре знаний у тогочасному середовищі контркультури як Ґреґ - він фактично невідомий сьогодні. Ґреґ був незламним свободолюбцем, патлатим хуліганом, художником, мандрівником. Він створив чисельні фотомонтажі, які можуть стати прикрасою будь-якої музейної збірки. Вже у 2000-х Ґреґ подарував архів своїх робіт Андрію Боярову, який і передав їх для оцифрування Міському медіаархіву.

Роботи Ґреґа ми показуватимемо у супроводі музики від Андрія Манілова - не менш легендарного львівського "збирача звуків" та товариша Грицька Порицького.

Подія відбудеться з нагоди Міжнародного дня музеїв - 2017 р. Вхід вільний.

[роз]Архівування - це неформальні покази збірок та колекцій Міського медіаархіву, які покликані популяризувати та актуалізувати проблематику архівної спадщини серед громадськості. Ми прагнемо формувати нові погляди на архівування та представляти історичні колекції з незвичної перспективи. Заходи з цього циклу передбачають спільні перегляди і прослуховування візуальних, аудіо-візуальних, чи аудіо творів, які б у відмінній від академічності атмосфері вільних рефлексій і обговорення поєднували популярні формати та архівні-історичні збірки. Це будуть вечори сине-музики чи фото-музики, перегляди фільмів, фото-презентації та інші події, які представлятимуть діалог сучасного і минулого.

Зображення

Верхнє: Грицько Порицький