Львів -

Львів - "Європейський дім зустрічей"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

14 листопада 2008

Центр міської історії, Львів

Відбувся круглий стіл щодо створення у Львові «Європейського дому зустрічей». Круглий стіл став центральною подією міжнародної конференція "Роль неурядових організацій у виконанні соціальних завдань: Обмін досвідом мiж неурядовими органiзацiями з Польщі та України".

Конференція відбувалася у Львові 13-14 листопада в рамках співпраці міст партнерів Львова і Вроцлава. Основна мета конференцiї - обмiн досвiдом та налагодження спiвпрацi між неурядовими організаціями Львова та Вроцлава для подальшої реалiзацiї спiльних українсько-польських проектiв. З польської сторони у конференцiї взяли участь представники неурядових органiзацiй Вроцлава, працiвники та депутат Вроцлавської мiської ради, а також депутати сейму Республiки Польща.

Під час круглого столу обговорювалося питання створення у Львові "європейського дому зустрічей". Ідея проекту полягає у створенні окремої інституції, яка сприятиме налагодженню співпраці та обміну досвідом між громадськими організаціями України та країн Європейського Союзу.

  • img

  • img