Круглий стіл

Круглий стіл "Вплив компаній на освітній процес"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

3 грудня 2009

Центр міської історії, Львів

У Львові відбувається XV Саміт президентів міжнародної студентської організації BEST. Це одна з двох найважливіших подій організації, вона проводиться раз на рік. BEST (Рада студентів технічних університетів Європи) - міжнародна студентська організація, що об’єднує 83 технічні університети у30 країнах Європи.

Учасниками Саміту є президенти усіх локальних осередків організації з 31 країни Європи, міжнародна виконавча рада організації BEST, представники організацій-партнерів BEST з Канади та Німеччини (CFES та Bonding), міжнародних компаній-партнерів, освітніх тематичних мереж Євросоюзу, представники вищих органів виконавчої влади міста, міністерства освіти та науки України, міністерства закордонних справ України, громадських організацій Львівщини, представники засобів масової інформації.

Протягом 5 днів лідери організації та делегати будуть обговорювати результати діяльності за поточний рік та затверджувати план діяльності організації BEST на наступний.

Основне завдання Саміту – це ефективний обмін досвідом між учасниками, метою якого є пошук можливостей співпраці українських та європейських освітніх гілок в тих чи інших проектах, спрямованих на покращення та оптимізацію освітнього процесу в Україні.

Результатом Саміту стане закріплення європейського іміджу Львівщини як одного з культурних та освітніх центрів Європи і обговорення чинної ситуації з системою освіти у львівських ВНЗ.

У Центрі міської історії відбувся круглий стіл на тему: "Вплив компаній на освітній процес"

  • Навчальні, післядипломні практики та стажування – інструмент співпраці між університетом та компаніями.
  • Вимоги компаній до молодих спеціалістів.
  • Способи та рівні налагодження співпраці між університетами та компаніями.

Сьогодні BEST у Львові – найчисельніша та найбільш відома студентська організація Львівської політехніки та міста в цілому. Проводячи круглі столи та шукаючи відповіді на питання, що хвилюють студентство, BEST робить свій внесок у освітній та культурний розвиток молоді.