Спроектувати обжитий простір? Два приклади з Відня і Берліна

Спроектувати обжитий простір? Два приклади з Відня і Берліна

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Тіхомір Відерман, Кароліна Геттчен

13 листопада 2019 / 18.30

Виставковий зал Центру міської історії

Що перетворює спроектований і реалізований відкритий простір у обжитий простір? Як люди через власні досвіди визначають архітектурний простір і процес його виробництва? На основі прикладів двох локацій у Відні і Берліні лектори проілюструють процеси співтворення, партисипації і вироблення громадського простору.

Модераторка – Наталя Мисак, архітекторка, дослідниця Цeнтру міської історії

Лектор(к)и:

Тіхомір Відерман

архітектор і планувальник, займається міждисциплінарними дослідженнями та викладацькою роботою, фокусуючись на культурній інклюзивності та чутливих до локального контексту підходах формування обжитих міських просторів. Його цікавить як професіонали працюють з вираженням культурної різноманітності в обжитому міському просторі.

Кароліна Геттчен

дослідниця в Iнституті планування постіндустріальних ландшафтів у Технічному університеті Коттбусу. Раніше Кароліна була дослідницею в Інституті нової індустріальної культури, де працювала з питаннями перевикористання та реактивації занедбаних індустріальних територій в регіоні Лужиця. Зараз вивчає трансформаційні процеси на рівні сусідства у повоєнних районах масової житлової забудови у Польщі і колишній НДР.

Лекція відбуватиметься у межах City Makers' Course Lviv.

Львівський курс міських творців / City Makers' Course Lviv — це спільна навчальна програма у сфері міського розвитку Технічного університету Коттбус-Зенфтенберг (Німеччина), НУО "Stadtagenten" (Німеччина), Національного університету "Львівська політехніка" (Україна) та Інституту міста (Україна). Програма фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Навчальний курс ставить за мету створення міждисциплінарної комунікаційної мережі та налагодження професійного спілкування між усіма суб’єктами містопланування у місті.