Школа пограниччя

Школа пограниччя

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

1-3 листопада 2013

Центр міської історії, Львів

Відбувся практичний семінар "Школа пограниччя" - міжнародний тренінг для лідерів з інтегративної діяльності в мультикультурних спільнотах.

"Школа Пограниччя" - це сучасна майстерня, присвячена філософії діалогічного зв’язку з розвитком та популяризацією мистецтва "будувати мости" - нові культурні практики, що відповідають на виклики сучасного мультикультурного та плюралістичного світу через розбудову потенціалу "спільності" і в той же час охоплюючи різноманіття сучасних суспільств. Школа має на меті створити свою власну методологію розуміння "міжкультурної компетенції" і формулювання нової рефлексії у сфері міжкультурного діалогу.

Під час практичного семінару учасники:

  • набували практичні знання та навики менеджменту культурних та освітніх проектів;
  • ознайомлювались з добрими практиками з спільнотного лідерства та громадської дії;
  • обговорювали важливість перетину кордону та діалогу щодо процесу соціальної інтеграції і побудови демократичних структур в розрізнених місцевих спільнотах (використовуючи досвід Фундації "Пограниччя" та запрошених експертів).

Локальні практичні семінари, які відбуватимуться цього року у Львові, Мінську і Тбілісі є частиною дворічної програми "Школи Пограниччя", яка прагне заохочувати та сприяти творчим ініціативам в країнах Східного Партнерства.

Організатори: Фундація "Пограниччя" (Польща).

  • img