(Роз)архівування індустрії: включення спадщини та розвиток культурної інфраструктури

(Роз)архівування індустрії: включення спадщини та розвиток культурної інфраструктури

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31 березня 2020

У співпраці із Університетом в Сент-Ендрюс (Велика Британія), Донецьким обласним краєзнавчим музеєм та Покровським історичним музеєм ми будемо оцифровувати фото та відео індустріальної доби та давати їм друге життя. Попереду експедиції та інтерв'ю на Донеччині і Львівщині, освітня поїздка українських музейників до Шотландії, літній табір для митців і дослідників, які створять свої проекти на основі оцифрованих матеріалів, та створення виставки, що її куруватимуть Дмитро Білько, Вікторія Донован, Володимир Куліков та Ірина Склокіна.

Ми відкриті до співпраці із власниками колекцій, особливо з музеїв і клубів при заводах, професійних фотографів і аматорів! Особлива увага - до міського простору, індустрії, суспільного життя та професійних і культурних середовищ. Шукаємо також домашні відео. Усі матеріали будуть оцифровані та повернуті власникам, а цифрові копії будуть зберігатися у Центрі міської історії та музеях-партнерах.

Усіх зацікавлених у проекті просимо звертатися до координаторки Ірини Склокіної: i.sklokina@lvivcenter.org.ua, тел. 0976406351.

Висловлюємо вдячність "Дому Європи" за підтримку проекту. Детальніше про програму на сайті.

Зображення

Верхнє: фрагмент з фото "Машинне відділення шахти імені Карла Маркса", Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г.С. Пшеничного / Міський медіаархів

  • img

  • img